sperkmoda.cz
    nové číslo vyjde za -483 dnů
Aktuální číslo
Novinky
Tiráž
Archiv
Názory
Kdy vycházíme
Předplatné
Galerie
PROFESNÍ KONTAKTY
PŘEHLED NOREM
CENY Au, Ag, Pt, Pd
BURZA ČTENÁŘŮ
VELETRHY
MEDIA KIT

obrázek k článkuVeletrhy / Inhorgenta Munich s viditelnými změnami
Velké změny interiérů výstavních hal proběhly už loni a budou pokračovat i v ročnících příštích. Smyslem změn je zpříjemnit veletrh pro vystavovatele i návštěvníky, zpřehlednit ho, zkrátka posunout ho z pohledu kvality vždy o kousek výše. Letošním rokem se pak zapsal veletrh pod názvem Inhorgenta Munich.

Letos to vypadá, jako kdyby všechny námi navštěvované veletrhy pospíchaly. Kdo má obavu, aby se příští ročník Inhorgenty nepřesunul dokonce do ledna, může být klidný - 40. narozeniny oslaví v termínu 22. – 25. 2. 2013. A stejně tak liché se ukázaly obavy o postupném zmenšování veletrhu – letos bylo vystavovatelů 1134 (ze 37 zemí), což představuje nárůst o bezmála 6% oproti minulému roku. To se odrazilo i na rozšíření výstavní plochy na 33 337 m2 v rámci šesti výstavních hal (přičemž jedna, A2, byla rozpůlena pro sekce Technology a Bijoux).obrázek k článkuDesign / Jewel Your Life
Thajská orchidej a další unikátní šperky z přírodních materiálů byly v únoru poprvé představeny v Praze. Na český trh se tak dostává nová, originální značka šperků, ručně vyráběných a jedním slovem krásných.

Autorkou šperků Jewel Your Life je Izabela Šefungová, původem ze Slovenska, dnes žijící střídavě ve Vídni a Paříži, každopádně však žena, která zcestovala celý svět, dětství prožila v Alžírsku, studovala ve Francii, pracovala mimo jiné v Praze, v Holandsku a posledních deset let ve Vídni jako export manažerka rakouské módní firmy. Ve Vídni má i svůj ateliér a je tam registrována i její firma Jewel Your Life.obrázek k článkuPříloha / Fashion hodinky a šperky
Svět módy se řítí vpřed, sezonu po sezoně přináší žhavé novinky, a kdo chce vypadat opravdu dokonale v intencích posledních trendů, nesmí otálet. Vždy´t jaro se ještě pořádně neprojevilo, a móda má za sebou přehlídky na sezonu podzim-zima 2012.

Naštěstí na hodinky a šperky se pohlíží přece jen tolerantněji a netřeba je tedy měnit s takovou překotností jako oděvy a doplňky.

2012/02
www.sperkmoda.cz
hktdc.com