sperkmoda.cz
    nové číslo vyjde za 39 dní
Aktuální číslo
Novinky
Tiráž
Archiv
Názory
Kdy vycházíme
Předplatné
Galerie
PROFESNÍ KONTAKTY
PŘEHLED NOREM
CENY Au, Ag, Pt, Pd
BURZA ČTENÁŘŮ
VELETRHY
MEDIA KIT

obrázek k článkuMania Silver od Baccarat
Francouzská značka Baccarat se za bezmála tři století své existence stala legendou, symbolem krásy a dostupného luxusu. Její privátní sklárny od doby vzniku v roce 1764 sídlí ve stejnojmenném městečku v Lotrinsku a od začátku jejich křišťálové skvosty obdivuje celý svět.



obrázek k článkuŠperkařské hříčky
Lidé, kteří každodenně nosí šperky, je považují za naprostou samozřejmost. Cítili by se bez nich „nazí“ obdobně jako bez oblečení a obuvi. Ale není šperk jako šperk. Každý šperk, který nosíme musel samozřejmě někdo vymyslet a také vytvořit. Většina lidí dává přednost klasickým šperkům z drahých kovů a kamenů. Mladí si díky nealergickým vlastnostem oblíbili takzvanou chirurgickou ocel. Kvůli barevnosti a finanční dostupnosti nosí rádi také šperky z různých typů plastů.



obrázek k článkuHodinky & Sport
Hodinky a sport jsou spolu pevně spjaty už několik století, avšak poslední desetiletí přinesla nebývalý rozmach hodinářského odvětví a poměrně striktní rozdělení hodinek podle použití. Sportovní hodinky dostaly charakteristický vzhled a především funkce, které využijí sportovci jak na poli profesionálním, tak amatérském





2013/03




www.sperkmoda.cz
hodinyaklenoty.cz