sperkmoda.cz
    nové číslo vyjde za 39 dní
Aktuální číslo
Novinky
Tiráž
Archiv
Názory
Kdy vycházíme
Předplatné
Galerie
PROFESNÍ KONTAKTY
PŘEHLED NOREM
CENY Au, Ag, Pt, Pd
BURZA ČTENÁŘŮ
VELETRHY
MEDIA KIT

obrázek k článkuVýstavy: Hodiny a Klenoty Bratislava
První listopadový víkend prodloužený o dva dny (3. – 6. 11.) patřil opět šperkům a hodinkám, a to v Bratislavě na tradiční výstavě Hodiny a Klenoty, která se zde konala popatnácté.

Počtem vystavovatelů i návštěvníků víceméně kopírovala situaci před rokem, i mnohé, osvědčené akce se konaly opět. Zastoupení vystavovatelů se poněkud obměnilo, ale stálice nezklamaly. V bratislavském sídle organizátora – akciové společnosti Incheba – se vše odehrálo v jedné hale v prvním patře. Ve výsledku to znamenalo pestrou nabídku na jednom místě – hodinky, šperky, polotovary, krabičky i doprovodný program.obrázek k článkuGalerie: DKNY - Donna Karan New York
Značka DKNY patří k těm, které svůj start začaly ve světě oděvní módy. Podmínky pro to měla Donna Karan dá se říci ideální – její otec byl krejčí, a i matka pracovala v oboru a nevlastní otec byl zdatný obchodník.

A malá Donna se začala o módu zajímat už jako žačka. Uběhlo 23 let a její jméno je s respektem vyslovováno nejen v oděvním průmyslu, ale i v oboru hodinek a šperků.

Dvě věci charakterizují Donnu Karan: New York, pulsující metropole určující životní styl a ženský přístup k tvorbě jako takové. Donna to vysvětluje slovy: Všechno, co dělám, dělám srdcem, tělem i duší.“ S intuitivním porozuměním pro ženy nabízí k jejich dokonalosti oděvy, doplňky a vůně, které souzní s jejich životem, stylem, touhami a prožitky. A protože ví, že ženy se rády nechají hýčkat a více či méně touží po přepychu, nabízí jim výrobky výsostné stylizace a kvality, vyrobené s řemeslnou zručností a s technologickými inovacemi.obrázek k článkuVánoční inspirace
Trh se připravuje na Vánoce

S prvním spadaným listím to v oborech šperků a hodinek vždy začne nabírat na obrátkách.

Přestože se vánoční svátky zdají pro leckoho hodně vzdálené, trh už se na ně pilně připravuje. A protože je závěr roku vždy odbytově nejúspěšnější, nelze nic ponechat náhodě. Co se ze široké nabídky šperků a hodinek nakonec objeví pod stromečkem, neví v tuto chvíli asi nikdo z nás, přesto si lze představit, oč by mohl mít velko i maloobchodník a potažmo konečný zákazník zvýšený zájem.

2011/11
www.sperkmoda.cz
hodinyaklenoty.cz