sperkmoda.cz
    nové číslo vyjde za -567 dnů
Aktuální číslo
Novinky
Tiráž
Archiv
Názory
Kdy vycházíme
Předplatné
Galerie
PROFESNÍ KONTAKTY
PŘEHLED NOREM
CENY Au, Ag, Pt, Pd
BURZA ČTENÁŘŮ
VELETRHY
MEDIA KIT

obrázek k článkuVýstavy: Hodiny a Klenoty Bratislava
První listopadový víkend prodloužený o dva dny (3. – 6. 11.) patřil opět šperkům a hodinkám, a to v Bratislavě na tradiční výstavě Hodiny a Klenoty, která se zde konala popatnácté.

Počtem vystavovatelů i návštěvníků víceméně kopírovala situaci před rokem, i mnohé, osvědčené akce se konaly opět. Zastoupení vystavovatelů se poněkud obměnilo, ale stálice nezklamaly. V bratislavském sídle organizátora – akciové společnosti Incheba – se vše odehrálo v jedné hale v prvním patře. Ve výsledku to znamenalo pestrou nabídku na jednom místě – hodinky, šperky, polotovary, krabičky i doprovodný program.obrázek k článkuGalerie: DKNY - Donna Karan New York
Značka DKNY patří k těm, které svůj start začaly ve světě oděvní módy. Podmínky pro to měla Donna Karan dá se říci ideální – její otec byl krejčí, a i matka pracovala v oboru a nevlastní otec byl zdatný obchodník.

A malá Donna se začala o módu zajímat už jako žačka. Uběhlo 23 let a její jméno je s respektem vyslovováno nejen v oděvním průmyslu, ale i v oboru hodinek a šperků.

Dvě věci charakterizují Donnu Karan: New York, pulsující metropole určující životní styl a ženský přístup k tvorbě jako takové. Donna to vysvětluje slovy: Všechno, co dělám, dělám srdcem, tělem i duší.“ S intuitivním porozuměním pro ženy nabízí k jejich dokonalosti oděvy, doplňky a vůně, které souzní s jejich životem, stylem, touhami a prožitky. A protože ví, že ženy se rády nechají hýčkat a více či méně touží po přepychu, nabízí jim výrobky výsostné stylizace a kvality, vyrobené s řemeslnou zručností a s technologickými inovacemi.obrázek k článkuVánoční inspirace
Trh se připravuje na Vánoce

S prvním spadaným listím to v oborech šperků a hodinek vždy začne nabírat na obrátkách.

Přestože se vánoční svátky zdají pro leckoho hodně vzdálené, trh už se na ně pilně připravuje. A protože je závěr roku vždy odbytově nejúspěšnější, nelze nic ponechat náhodě. Co se ze široké nabídky šperků a hodinek nakonec objeví pod stromečkem, neví v tuto chvíli asi nikdo z nás, přesto si lze představit, oč by mohl mít velko i maloobchodník a potažmo konečný zákazník zvýšený zájem.

2011/11
www.sperkmoda.cz
hktdc.com